Rodinný zájazd k moru.

TAXIBUS.SK > Zájazdy > Rodinný zájazd k moru.
Rodinný zájazd ku moru. Taliansko alebo Chorvátsko.
Zdielať

Rodinný zájazd ku moru. Taliansko alebo Chorvátsko.

Cesta tam a naspäť od  499€ . (Cena za auto pre max. 8 osôb + náš vodič.)
Nádherná dovolenka bez starostí o šoférovanie a auto z vodičom stále v dispozícii. Ste VIP za bezkonkurenčnú cenu.

Dovolenka v Taliansku 2021.  Nechajte sa na chvíľu uniesť myšlienkami na bezstarostnú dovolenku v očarujúcom, slnkom zaliatom Taliansku alebo Chorvátsku. S nami zažijete osvieženie v priezračnej morskej vode s nádherným a romantickým výhľadom na západ slnka. Objavíte s nami kvalitu lokálnych špecialít, čaro krásnej prírody či poklady dávnej histórie.

Maximalizujte svoju produktivitu

Ďalšou výhodou, ktorú poskytuje služba TaxiBus.sk je, že nemusíte platiť za spiatočnú cestu ani za čas, ktorý na vás vodič čaká, pretože ponúkajú aj jednosmerné výlety. Vezú vás autom, čo tiež znamená, že táto služba nebude príliš drahá.

Nejde o to, že každý deň strácate čas cestovaním, ale tiež odvádza pozornosť od práce a všetkých povinností. Ak máte napríklad schôdzku alebo pracovný obed, riskujete, že budete meškať, a spolu s ním vás znepokojuje potenciálna zápcha, nedostatok parkovacích miest na zvyčajne chaotických uliciach, zatiaľ čo môžete byť pripravení na nadchádzajúce stretnutie alebo skúšku. .

POZNÁVACI ZÁJAZD – BRATISLAVA, VIEDEŇ, BUDAPEŠŤ

Podobné články

ONLINE REZERVÁCIA

Urobte si online rezerváciu na svoju ďalšiu akciu alebo výlet

PONUKA VÝLETOV
KATEGÓRIE
O TAXIBUSE

Prepravíme hudobné skupiny, divadlá, ľudové súbory, menšie školské a škôlkarské triedy, farské spoločenstva a t.p. Chceme vám  dať do pozornosti našu ponuku  pravidelnej prepravy zamestnancov

Dobrý deň